Naruto _ Pro RPG
Naruto _ Pro RPG
Naruto _ Pro RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto _ Pro RPG

Come and play /Елате и играйте
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Radio
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
RuMpI
Мисии за Коноха. - Page 5 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 5 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 5 I_vote_rcap 
friity
Мисии за Коноха. - Page 5 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 5 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 5 I_vote_rcap 
sashko119
Мисии за Коноха. - Page 5 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 5 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 5 I_vote_rcap 
valio1997
Мисии за Коноха. - Page 5 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 5 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 5 I_vote_rcap 
Madara_Uchiha_Marto
Мисии за Коноха. - Page 5 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 5 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 5 I_vote_rcap 
Нагато Узумаки
Мисии за Коноха. - Page 5 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 5 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 5 I_vote_rcap 
Kristityy-Ino
Мисии за Коноха. - Page 5 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 5 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 5 I_vote_rcap 
hashirama
Мисии за Коноха. - Page 5 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 5 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 5 I_vote_rcap 
Симонка:*-Ино
Мисии за Коноха. - Page 5 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 5 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 5 I_vote_rcap 
geno10
Мисии за Коноха. - Page 5 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 5 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 5 I_vote_rcap 
Bgtob
.: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтовеBGtop
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Статистика
Имаме 32 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sashkobg97

Нашите потребители са написали 445 мнения in 12 subjects
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Сря 01 Авг 2012, 15:32

 

 Мисии за Коноха.

Go down 
+9
Madara_Uchiha
Madara_Uchiha_Marto
Саске Учиха
KONAN909
friity
sashko119
hashirama
RuMpI
Нагато Узумаки
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
hashirama
Chunin
hashirama


Брой мнения : 19
Points : 331
Join date : 29.07.2012
Age : 26
Местожителство : KONOHA

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: hashirama   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСря 01 Авг 2012, 05:34

внезапно се появи сабрание на кагетата сабрахме се вси4ки и по4наха да обсаждат таи като ве4е сам обил мадара аз сам бил заплаха за нинджа света защото няма втори по сила като мен приказвахме и обсъждахме мен но другите кагета казаха 4е ако аз не се предам и не омра ще запо4нат воина срещу коноха аз разбирасе неможах да не кажя нищо казах им 4е ако запо4нат воина ли4но ще ги избия но те пак продумаха и казаха 4е за доброто на нинджа света трябва да омра нямаше как ако бях отказал щяха да умрат много невинни от коноха но тогаващните кагете искаха само сила искаха да са наи силни те то4но това ги правише по слаби от мен а аз искам само да защитавам целия свят и хората не бях безразли4ен кам нито едно село за мен вси4ки бяха равни аз приех да се жертвам но това беше глупаво решение на кагетата сабранието свърши и казаха 4е имам два дена сако до тогава неги викна и не видят с о4ите си смарта ми ще има воина срещу коноха съгласих се и си трагнаха минаха два дена и моя брат тобирама доиде да гледа дои беше твърдо да откажя и да ги нападна но нямаше как много невинни щяха да омрът също срещата с кагетата беше до една река там им казах първо преди да умра искам една последна битка с тях те се сагласиха след това и 4етирете кагета ме атакуваха признавам 4е бяха силни съперници но тогава с моя дървен клонинг се присторих 4е сам се одавил за две секунди след това изко4их от водата и ги атакувах с моята техника за гора Mokuton dzyugay Codan - правя гора която може клоните да намушкат противника или да го хванат
след това ги приковах хванати и им казах взамяна на вашия живот ще се отеглите от тази глупава идея аз никога несам бил заплаха за нинджа света тогава те продумаха 4е аз контролирам вси4ки опашяти зверове и с тях сам непобедим но след това признаха 4е ги победих без да ползвам силата на опашатити и признаха 4е ще е грешка да искат някои толкова силен да омре на мен ми хрумна идея и им казах взамяна на нинджа мира ще да на всяко село по опашят звар а вие ще ми обещаите да пазите и цените мира тогава те се сагласиха и сформирахме саяза на петте нинджа кагета след това всеки пое по пътя си и така дълги години поддържяхме мира
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСря 01 Авг 2012, 07:29

Sashe minah edna misiq i ti ne me waznagradi ! a da i joro su6to :D
Върнете се в началото Go down
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСря 01 Авг 2012, 09:35

Iscam MISIQ
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСря 01 Авг 2012, 09:52

Joro ve4e nedava misii
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСря 01 Авг 2012, 09:55

NOVITE SADII DAVAT MISII!
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
Саске Учиха
Genin
Саске Учиха


Брой мнения : 4
Points : 141
Join date : 01.08.2012

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСря 01 Авг 2012, 12:05

iskam misiq
Върнете се в началото Go down
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСря 01 Авг 2012, 12:07

Saske misiqta ti e da obie6 100 ninji ot seloto na pqsaka
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
Саске Учиха
Genin
Саске Учиха


Брой мнения : 4
Points : 141
Join date : 01.08.2012

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСря 01 Авг 2012, 12:15

kogato stanax ot legloto otidox pri hokageto i si vzex misiqta be6e mnogog trudna misiqtani no trgnax kum seloto na pqsuka po putq me sre6ta edno malko mom4e to isak6e da mu razka4a edna istoriq 6toto be6e mngoog tujno no aaz mu kaza xasmokar tomin4i i toi se razrewa o6te powe4e i na men mi stana kofti polsle pak trugnax kum seloto na pqsuka po putq me sre6ta edna ninja i tq mi vika yo bratle ko pr i az mu kazax ami ni6to yo bratle i toi mi kaza 4e iska da se bies mene ako ne se biq sre6tu nego 6i mi otreje gluwata i az mu kaza ami xubu vlezni de i toi mi lezna i az mu pusnax edno 4iduro na ta6aciti i toi mi kaza ...mama ti kopele i posle mu otrqzax glawata po4ti stignax kum seloto v pqsuka i naprawix 100 kloninga da mi pomognat s ninjite vurvqzx po putq i vsi4kite me gledaxa i mi vikaxa kude otiwa6,koi 6i bie6 i az ni6to ne im kaza i stignax pri ninjite i gi obix posle se wurnax kum seloto i kazax na hokqageto 4e si izpulnix misiqta i toi mi dade pari i az mu kazax are baksa bratle i toi mi se xili 6e kato lud :D:D:D
Върнете се в началото Go down
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСря 01 Авг 2012, 12:17

doobre Sasho dai na Jikata 50 ryo za deto izpalni misiqta
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
Madara_Uchiha_Marto

Madara_Uchiha_Marto


Брой мнения : 31
Points : 302
Join date : 01.08.2012
Age : 24
Местожителство : Акатски

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Madara Uchiha   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСря 01 Авг 2012, 13:25

Naruto misiqta ti e da iznasili6 Sakura,Ino,Hinata,TenTen i Tsunde
Върнете се в началото Go down
Madara_Uchiha_Marto

Madara_Uchiha_Marto


Брой мнения : 31
Points : 302
Join date : 01.08.2012
Age : 24
Местожителство : Акатски

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Madara Uchiha   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСря 01 Авг 2012, 13:30

uspeh
Върнете се в началото Go down
Madara_Uchiha
Genin
Madara_Uchiha


Брой мнения : 1
Points : 400
Join date : 31.07.2012
Age : 24
Местожителство : Акатски

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСря 01 Авг 2012, 13:53

hora da znaete che levski/naruto nemoje da si pi6e misiite tuk pone na tozi etap i mi go prati v skaip eto q misiqta mu :


v edin slanchev den s mnogo dujd dokato spah qdeeiki ramen mi doide na akula da otida da poseta sakura!!!Zapochnah da ticham bos s novite si obuvki i sreshtnah kakashi trugnal e kum sakura za da otidat na misiq koqto ne trqbva da se kazva na nikoi.Razkazah mu za tova kakvo reshih da napravq i toi se suglasi i se prisaedini kam men.Otidohme pred doma i no chuhme nqkakvi zvuci.Reshihme da razbiem vratata zada razberem kakvo stava i vidqhme che si pravqt jensko parti.Tam bqha sakura tsunade tenten hinata ino i drugi nepoznati macki.Taka bqhme samo az i kakashi edinstvenite momcheta.Bqha pqni i zapochnahme da pravim sex!Sled 3-4 chasa vsichki bqha zaspali a az i kakashi bavno izleznahme vse edno nishto ne e stanalo...taka i kakashi zabravi za misiqta!


nagrada 30 ruo
Върнете се в началото Go down
valio1997
Genin
valio1997


Брой мнения : 35
Points : 551
Join date : 02.08.2012
Age : 27
Местожителство : Akatcuki

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyЧет 02 Авг 2012, 16:32

искам мисия
Върнете се в началото Go down
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyЧет 02 Авг 2012, 16:52

1 Hokage misiqta ti e da otkrie6 Ora4imaru i da go ubie6
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
valio1997
Genin
valio1997


Брой мнения : 35
Points : 551
Join date : 02.08.2012
Age : 27
Местожителство : Akatcuki

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyЧет 02 Авг 2012, 17:02

kato stanah ot legloto trugnah kum seloto skrito zvuka i popadnah na 5ma ot seloto na zvuka i se bih s tqh sled bitkata kazah da me zavedat pri ori4imaru teme zavedoha oba4e s ori4imaru me napadnaha i ori4imaru prizova 5 zmi i az gi hvanah i gi ubih sled tva predi ori4imaru da izbqha go ubih s kopiqta mi i ubih sakon sledtova se vurnah v seloto
Върнете се в началото Go down
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyЧет 02 Авг 2012, 17:06

doobre misiqta e uspe6na polu4ava4 40 ryo moje6 da poiska6 nagradata si ot Sasho
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
KONAN909
Genin
KONAN909


Брой мнения : 6
Points : 101
Join date : 30.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyЧет 02 Авг 2012, 17:17

Pein iskam misiq
Върнете се в началото Go down
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyЧет 02 Авг 2012, 17:18

Konan misiqta ti e da otide6 na pazar s Karin,Sakura i Hinata
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
KONAN909
Genin
KONAN909


Брой мнения : 6
Points : 101
Join date : 30.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyЧет 02 Авг 2012, 17:50

sled kato se varnah ot predi6nata si misiq polu4ih druga moqta misiq e da otida na pazar s Karin Sakura i Hinata.Dokato varvqh kam Konoha (za6toto te sa tam)na patq mi izko4i edna ninja no az ga ubih i sled tova prodaljih no 6te 1na ninja izko4i no az otnovo q ubih sled tova prodaljih po patq si no mi doidoha 2 otrqda ot ninji no az otnovo gi obih kato razcepih zemqta na 2 i gi ubih sled tova otnovo prodaljih ivarvqh,i varvqh ,i varvqh i izvedna6 mi doide o6te 1 ninji no az pak q ubih slled tovaa doidoha 4 ninji i me napadnaha no az pak gi ubih i sled tova doidoha 25 ninji 6matki no te bqha lesni i gi ubih lesno sled tova otidoh do malkoto selce Konoha i otidoh do Karin sled tova otidohme do Sakura i sled tova OTIDOHME do Hinata i otidohme na pazar za novi drehi
Върнете се в началото Go down
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyЧет 02 Авг 2012, 17:52

bravo misiqta e uzpe6na polu4ava6 50 ryo
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
KONAN909
Genin
KONAN909


Брой мнения : 6
Points : 101
Join date : 30.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyЧет 02 Авг 2012, 17:54

iskam MISIQ
Върнете се в началото Go down
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyЧет 02 Авг 2012, 17:59

Konan misiqta ti e da otide6 do Konoha i izpolzva6 toaletnata na hokageto za malka nujda
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
Kristityy-Ino
Genin
Kristityy-Ino


Брой мнения : 28
Points : 500
Join date : 04.08.2012
Age : 25

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСъб 04 Авг 2012, 15:35

Искам мисия!
Върнете се в началото Go down
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСъб 04 Авг 2012, 18:35

ino misiq ta ti e da otide6 da vidi6 kakvo pravi saske
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
Kristityy-Ino
Genin
Kristityy-Ino


Брой мнения : 28
Points : 500
Join date : 04.08.2012
Age : 25

Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 EmptyСъб 04 Авг 2012, 19:11

Един ден бях на гости на Сакура с която бяхме на шоппинг след което дойдоха Шикамару и Наруто с тях отидожме ра рожденния ден на киба.Но там дойде и Кисаме.Когато аз и Сакура го видяхме му размазахме физиономията.Той си тръгна като някой бездомник:с разкъсани дрехи мръсно лице и окървавени колене.Зачудих се къде е Саске.Аз тръгнах към къщата му но на пътя ми се изпречи Забуза който много бързо бе елиминиран.След това срещнах баща ми и понеже си търсих огърлицата той ме попита "Дане си изгубила нещо?На шестнадесет години си а на тази възраст се губят много неща"Аз го подминах леко засрамена.Най накрая стигнах до къщата му но там нямаше никой, но имаше бележка "В къщата на родителите ми съм".Аз не знаех къде се намира къщата на родителите му и срещнах едно момче и то ми показа пътя.Най-накрая когато стигнах също имаше белешка "В къщата на Наруто съм".Аз имах чувството че го прави нарочно но тръгнах към къщата на Наруто там влязнох с гръм и трясък.А саске ми каза"Хе хе Ино намери ме"а аз му отвърнах"Ах ти...,какво правиш?" "Ами нищо говоря си с Наруто" тогава с Саске се засмяхме и така.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисии за Коноха. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мисии за Коноха.
Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto _ Pro RPG :: Koноха-
Идете на: