Naruto _ Pro RPG
Naruto _ Pro RPG
Naruto _ Pro RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto _ Pro RPG

Come and play /Елате и играйте
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Radio
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
RuMpI
Мисии за Коноха. - Page 4 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 4 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 4 I_vote_rcap 
friity
Мисии за Коноха. - Page 4 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 4 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 4 I_vote_rcap 
sashko119
Мисии за Коноха. - Page 4 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 4 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 4 I_vote_rcap 
valio1997
Мисии за Коноха. - Page 4 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 4 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 4 I_vote_rcap 
Madara_Uchiha_Marto
Мисии за Коноха. - Page 4 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 4 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 4 I_vote_rcap 
Нагато Узумаки
Мисии за Коноха. - Page 4 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 4 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 4 I_vote_rcap 
Kristityy-Ino
Мисии за Коноха. - Page 4 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 4 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 4 I_vote_rcap 
hashirama
Мисии за Коноха. - Page 4 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 4 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 4 I_vote_rcap 
Симонка:*-Ино
Мисии за Коноха. - Page 4 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 4 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 4 I_vote_rcap 
geno10
Мисии за Коноха. - Page 4 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 4 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 4 I_vote_rcap 
Bgtob
.: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтовеBGtop
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Статистика
Имаме 32 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sashkobg97

Нашите потребители са написали 445 мнения in 12 subjects
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Сря 01 Авг 2012, 15:32

 

 Мисии за Коноха.

Go down 
+9
Madara_Uchiha
Madara_Uchiha_Marto
Саске Учиха
KONAN909
friity
sashko119
hashirama
RuMpI
Нагато Узумаки
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:42

minato uspe6na misiq minato nova misiq otidi sus madara da mu pomogne6 sus turskite chikii
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:43

Sled kato se varmah ot predi6nata si misiq (misiqta be6e da 6pioniram Naruto)mi dadoha i druga misiq trqbva6e da otida do rodniq si krai i da ******* konan dokato varvqh natam ima6e mnogo ninji kardci 1vo mi doidoha 2 ninji kradci no as gi ubih sled tova prodaljih napred ,dokato varvqh 4 ninji kradci mi izleznaha na patq no i tqh gi ubi sled tova otnovo prodaljih napred.Dokato varvqh o6te 6 ninji kradci mi izko4iha na patq no tezi bqha silni bitkata prodalji 3 4asa sled tova si prodaljih po patq si sled tova doidoha 2 otrqda po 20 ninji kradci no az gi iznasilih i gi ubih sled tova doidoha 4 otrqda po 20 ninji sexi macki no az gi iznasilih vsi4kite i prodaljih sled tova doidoha o6te 10 ninji prostitutki i trqbva6e da gi iznasilq zada mina po natatak i sled kato gi preminah otidoh do konan i q ******takovah.
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
hashirama
Chunin
hashirama


Брой мнения : 19
Points : 331
Join date : 29.07.2012
Age : 26
Местожителство : KONOHA

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: hashirama   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:44

хокагето ме извика и ме прати на мисия отидох и се изпалних мисията но мисията беше много труднах след това се варнах и реших да разпусна и отидох в едно бар4е там видях джирая моя приятел отидох при него и седнах пиинахме по 4яшя саке и тои ми каза да отидем до изворите и да рапуснем отидохме в общите те извори и седнахме там доидоха едни мацки и решихме да ги свалим така след тях излезнахме и ние отидохме в сабликалнята и им казахме да праим секс и парво аз моята мацка я саблякох и по4нах да я лижя та охкаше и искаше пове4е след това я и ма4ках за циците след това я подпрях и хем я ма4ках за циците хем и го вкарах xD mamati И след това с джирая си трагнахме а ти пак ни поканиха и казаха 4е живеят на плажя
Върнете се в началото Go down
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:44

SASHKO DAI MI MISIQ DA HVANA OPA6AT ZVQR
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:48

pein misiqta ti e da otide6 do acatski i da dade6 start na jivota si
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
hashirama
Chunin
hashirama


Брой мнения : 19
Points : 331
Join date : 29.07.2012
Age : 26
Местожителство : KONOHA

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: hashirama   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:51

искам си последната мисия
Върнете се в началото Go down
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:55

ha6irama misiqta ti e da si kupi6 ramen i da go izqde6
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
hashirama
Chunin
hashirama


Брой мнения : 19
Points : 331
Join date : 29.07.2012
Age : 26
Местожителство : KONOHA

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: hashirama   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 09:04

хокагето ме изпрати на мисия отидох аз и си изпланих мисията но битката беше ужясяваща и така с една катон техника ми изгориха парите варнах се по4инах и излезнах от селото там един приятел ме викна да ядем рамен при и4ираку но аз нямах пари казах му дове4ера след това отидох до хокагето и го полоих за нова мисия след като трагнах имах един 4яс пат и един 4яс битка изпалних си мисията и се върнах хокагето ми заплати и ми благодари след това отидох до и4ираку рамен да ям с моя приятел но и4ираку каза 4е неможе да ни направи рамен без неговите специални продправки на нас много ни се ядеше и му казахме 4е ние ще намерим подправките тои ни обясни и ни прати в гората след далго тарсене ги намерихме и се варнахме тогава из4якахме един 4яс докато подправките са готови след това тои ни сервира и ни каза добър апетин ние хапнахме много добре даже ни 4ерпи по още един рамен но след като хапнахме и се взехме довиждане с и4ираку шикамару доиде и ни каза 4е хокагето има мисия за нас но ние бяхме капнали отидохме в кабинета на хокагето взехме мисията но за нашя изненада тя беше да намерим специалните подправки на и4ираку и ние и казахме мисията изпалнена тя много се изненада и ни заплати след като и4ираку и каза.
Върнете се в началото Go down
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 09:05

Sled kato se izvar6ih predi6nata si misiq polu4ih nova misiq misiqta mi e da otida pri Akatsuki i da dam start na jivota dokato varvqh kam Akatsuki ima6e mnogo vragove pred.Izvednaj mi doide 1 ninja no az ga ubih sled tova si prodaljih po patq si .Dokato varvqh mi izleznaha o6te 2 ninji no az otnovo gi ubih sled tova prodaljih no o6te 7 ninji mi izleznaha i az gi ubih s Pain's Missile - с тази техника Пеин истрелва нещо като 30 ракети стещо опонентите си sled tova otnovo prodaljih no o6te 10 ninji izleznaha na patq mi i otnovo gi pobedih s Pain's Missile - с тази техника Пеин истрелва нещо като 30 ракети стещо опонентите си sled tova otidoh do portata na Akatsuki,vleznah vatre v bazata i zapo4nah s startiraneto na jivota si !!!!!
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
Нагато Узумаки
Academy student
Нагато Узумаки


Брой мнения : 28
Points : 52
Join date : 28.07.2012
Age : 26
Местожителство : Коноха.

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re : Mисии   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 14:58

Хаширама, печелиш 70 руо от твоята мисия.
Върнете се в началото Go down
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 16:15

Konan misiqta ti e da ubie6 jikageto na seloto vuv kalta i posle da govori6 sus edin striptizior
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
KONAN909
Genin
KONAN909


Брой мнения : 6
Points : 101
Join date : 30.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 16:23

misiqta mi e d OBIQ jikageto na seloto vuv kalta i posle da govori6 sus edin striptizior dokato si varvqh kam misiqta popadnah na ninja kradec as go ubih s kloning i prodaljih sled tova doidoha 2 ninji i gi ubih kato gi zadu6ih s hartiq sled tova pristignah v seloto na kalta i ubih tehnoto jikage kato izpolzvah zadu6avane bitkata prodalji 1 4as no go ubih sled tova otidoh do 1 striptizor i govorehme 5 minuti i se pribrah.
Върнете се в началото Go down
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 16:25

Konan misiq uspe6na nagarda 30 tochki nova misiq otidi dotoaletnata na hokageto i q izchisti no tam te chaka striptizior i ti trqbva da izbere6 mejdu jivota
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
KONAN909
Genin
KONAN909


Брой мнения : 6
Points : 101
Join date : 30.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 16:33

sled kato minah parvata misiq polu4h nova i se zapatih kam hokageto za da mu iz4istq toaletnata.Dokato varvqh kam Konoha na patq mi izko4i 1 ninja no go ubih i prodaljih sled tova doide o6te 1 no i neq unih sled kato q ubih otidoh v toaletnata na Hokageto no pred vratata ima6e striptizor no go ubih posle napravih 2 kloninga 1viq mahna tuhlata ot toaletnata ,a 2riq po4isti toaletnatamu .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 16:36

Iskam misiq
Върнете се в началото Go down
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 16:36

konan misiq uspe6na nagrada 30 tochki nova misiq trqbva da otide6 pri naruto i da napravite ne6o vuv staqta mu za 4 chasa i da izchisti6 toaletnata mu sled tova na zatvorena vrata
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 16:38

kak6i misiq da napravi6 jikata na jaba
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 17:12

SUPER ve4e sam CHUNIN
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
????
Гост




Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 18:51

Беше ми дадена мисия да направя Жиката жаба,но за това трябваше да намеря Наруто той беше тръгнал да тренира с един от легендарните Санини Джирая. Търсих ги във всеки горещ извор и ресторант в който продават рамен . Накрая се отказах и отидох в един стриптиз клуб след като се напих намерих Наруто и Джирая пияни с шест момичета на една маса когато им обясних за мисията едвам се прибрахме залитахме като луди и накрая свършихме мисията и Хокагето ме възнагради със много секс ":D:D:DD:
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 18:53

iskam nowa misiq ;D
Върнете се в началото Go down
Нагато Узумаки
Academy student
Нагато Узумаки


Брой мнения : 28
Points : 52
Join date : 28.07.2012
Age : 26
Местожителство : Коноха.

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re : Тането   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 19:27

Тане, мисията ти е да убиеш наемни убийци от Kиригакуре (Мъглата), които са изпратени да убият Хокаге-сама.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 21:33

a kade sa mi parite ot minalata ? ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 21:42

Една сутрин бях да изям един рамен когато ме викнаха разбрах,че бандити от Мъглата искат да убият Хокаге-сама. Тръгнах натам,но първо си изядох рамена когато стигнах пред селото разпитвах за тези престъпници може би цялото село,но всички казваха,че не са ги виждали през живота си сигурно ги е било страх от бандитите да не ги изнасилят след това. Срещнах се с една курва и тя ми каза каде се намират и каза да им кажа,че тя ми е казала къде са за да я изнасилят когато и казах,че ще ги убивам тя се разтрой и ме накара да я изчукам свърших си работата при нея и отидох при бандитите в месната кръчма "Шоколад" водих жестока битка с пияници щупиха маса и стол в главата ми,но не се тревожа аз нямам на какво да навредя като ме удрят по главата. Победих ги и се върнах все едно ме е ебало магаре толко бях скапан,но Хокагето Жоро трябва да ме възнагради много за тази хубава история защото едвам я измислих ! :D Искам 200 лева !!!!!
Върнете се в началото Go down
hashirama
Chunin
hashirama


Брой мнения : 19
Points : 331
Join date : 29.07.2012
Age : 26
Местожителство : KONOHA

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: hashirama   Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyВто 31 Юли 2012, 22:51

4аса е 1:48 ве4ерта и искам мисия
Върнете се в началото Go down
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 4 EmptyСря 01 Авг 2012, 05:13

ha6irama misiqta ti e da otide6 i da se odavi6 za 2 sec i da se vurne6
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Мисии за Коноха. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мисии за Коноха.
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto _ Pro RPG :: Koноха-
Идете на: