Naruto _ Pro RPG
Naruto _ Pro RPG
Naruto _ Pro RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto _ Pro RPG

Come and play /Елате и играйте
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Radio
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
RuMpI
Мисии за Коноха. - Page 3 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 3 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 3 I_vote_rcap 
friity
Мисии за Коноха. - Page 3 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 3 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 3 I_vote_rcap 
sashko119
Мисии за Коноха. - Page 3 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 3 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 3 I_vote_rcap 
valio1997
Мисии за Коноха. - Page 3 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 3 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 3 I_vote_rcap 
Madara_Uchiha_Marto
Мисии за Коноха. - Page 3 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 3 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 3 I_vote_rcap 
Нагато Узумаки
Мисии за Коноха. - Page 3 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 3 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 3 I_vote_rcap 
Kristityy-Ino
Мисии за Коноха. - Page 3 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 3 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 3 I_vote_rcap 
hashirama
Мисии за Коноха. - Page 3 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 3 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 3 I_vote_rcap 
Симонка:*-Ино
Мисии за Коноха. - Page 3 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 3 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 3 I_vote_rcap 
geno10
Мисии за Коноха. - Page 3 I_vote_lcapМисии за Коноха. - Page 3 I_voting_barМисии за Коноха. - Page 3 I_vote_rcap 
Bgtob
.: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтовеBGtop
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Статистика
Имаме 32 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Sashkobg97

Нашите потребители са написали 445 мнения in 12 subjects
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 24, на Сря 01 Авг 2012, 15:32

 

 Мисии за Коноха.

Go down 
+9
Madara_Uchiha
Madara_Uchiha_Marto
Саске Учиха
KONAN909
friity
sashko119
hashirama
RuMpI
Нагато Узумаки
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyПон 30 Юли 2012, 19:48

Искам мисия
Върнете се в началото Go down
Нагато Узумаки
Academy student
Нагато Узумаки


Брой мнения : 28
Points : 52
Join date : 28.07.2012
Age : 26
Местожителство : Коноха.

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re : Taneto   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyПон 30 Юли 2012, 19:55

Тане, мисията ти е да убиесш един бандит в горите на Киригакуре.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyПон 30 Юли 2012, 20:08

Една вечер влезнах в кварталната кръчма и видях Хокагето и ми каза,че няма да пия защото имам мисия да ходя до селото на Мъглата да хвана един бандит който само аз съм можел да направя .
Когато стигнах в селото намерих бандита и го разгромих след това го заведох в обществената тоалетна и го изнасилих защото бях много загорял. Върнах го в селото полу-мъртъв и Хокагето ме възнагради доволно !
Върнете се в началото Go down
Нагато Узумаки
Academy student
Нагато Узумаки


Брой мнения : 28
Points : 52
Join date : 28.07.2012
Age : 26
Местожителство : Коноха.

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re : Taneto   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyПон 30 Юли 2012, 20:11

Тане, ти изпълни успешно мисията си. Пешелиш 60 руо.
Върнете се в началото Go down
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 06:25

ISKAM MISIQ
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 07:18

Pein misiqta ti e da 6ionira6 naruto
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
hashirama
Chunin
hashirama


Брой мнения : 19
Points : 331
Join date : 29.07.2012
Age : 26
Местожителство : KONOHA

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: hashirama   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 07:19

искам мисия
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 07:20

iskam misiq
Върнете се в началото Go down
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 07:20

ha6irama misqta ti e da vuztunovi6 gorata ot pojara na naruto
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 07:22

minato misqta ti e da obremeni6 sichkite momicheta ot tvoq klas vuv academiqta te sa 25 kusmet
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 07:37

Sled kato se varnah ot predi6nata mi misiq tragnah kam sledva6ta ta si misiq trqbva6e da 6pioniram Naruto dokato varvqh kam Konoha ima6e mnogo vragove i trqbva6e da gi pobedq za da prodalja 1vata ninja be6e lesna i q ubih s 1 udar sled tove dokato varvqh izlezna o6te 1 ninja i q ubih i sled kato q ubih q metnah na 1 darvo zada nego vidqt i prodaljih sled tova doide otrqd ot 3 ninji i gi ubih sled tova doidoha 5 ninji no tezi bqha mnogo silni no gi oni6tojih sled tova doidoha 10 ninji izpolzvah prizovavane na stonojka i gi ubih sled tova doidoha 2 otrqda po 20 ninji tezi bqha mnogo silni i gi pobedih sas 30 raketi koito iztrelqh sled kato gi pobedih si prodaljih po patq saled tova stignah v Konoha i 6pionirah Naruto 1 4as i 30 minuti


Последната промяна е направена от RuMpI на Вто 31 Юли 2012, 07:42; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
hashirama
Chunin
hashirama


Брой мнения : 19
Points : 331
Join date : 29.07.2012
Age : 26
Местожителство : KONOHA

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: hashirama   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 07:40

извикаха ме при хокагето тои запо4на да ми обеснява за моята мисия каза ми вси4ки подробности и ме изпрати излезнах аз от кабинета на хокагето и гледам паза4ите гонят наруто нещо не слушяше минавам и по стълбите поварвях и страгнах на мисията си след далго патуване по гората стигнах мястото за мисията си направих вси4ко което хокагето ми заръ4я мисията не беше кои знае колко сложна но все пак не се оплаквам трагвам си аз кам моето село коноха но имах някъкво странно 4увсто 4е става нещо повърях още малко и гледам излиза огромен пушяк от гората до коноха помислих 4е някои е нападнал селото и побарзах ж тоя момент ми бяха пратили орел в които имаше писмо там пишеше 4е е станала голяма беда наруто е подпалил гората и хокагето ме помоли да се върна много бързо защото в цялото село само аз имам умението да въстановя гората докато доида те щели да изгорят пожяра след пет минути се варнах и казах да докладват там имаше много воден стил нинджи там беше и моя приятел какаши тои каза 4е 6те овладеят пожяра но следмалко 4ух писаци и веднага с какаши се спуснахме да видим там имашде две деца които си играели бяха заградени от оганя какаши набарзо изгаси мястото аз направих от моите два дарвени клонинга и ги накарах да изведат децата те ги спасиха но другите нинджи се притесниха какво става защото клонингите ми из4езнаха и хокагето заповяда на пове4е нинджи да изгасят пожяре и тогава те със вси4ка сила се втурнаха да гасят и да ни тарсят след пет минути пожяра беше изгасен а какаши ни беше защитилил в водна стена намерихани и ни викнаха при хокагето с какаши отидохме и хокагето ме помоли да възтановя гората защото ако няма гора враговете лестно ще ни нападнат аз разбрах какво трябва да правя седнах сабрах малко 4якра и станах направих знаци и изкрещях със вси4ка сила така въстанових цялата гора но половината ми 4якра бе изхабена след като я възтанових хокагето викна мен и какаши в кабинета си влезнахме и тя ни каза 4е на мен благодари за успешната мисия и 4е сам възтановил гората а на мен и какаши благодари 4е спасихме двете деца не след по далго от минута родители на децата доидоха и ни благодариха и пратиха подараци за нас а хокагето каза на паза4ите да вкарат наруто и ми каза сега хаширама имам мисия за теб ще хванеш на покрива на сградата наруто с дарвен стил наказанието му е два дена на пкрива без храна след това наруто се разбонтува и и избяга и и каза стара 4янта няма да ме хванеш тсунаде сама се ядоса и каза защо не правите нищо както е и се развика на паза4ите и те хукнаха пак да го тарсят ние си трагнахме с какаши и си казахме довиждане
Върнете се в началото Go down
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 07:41

Pein misiqta ti e uspe6na nagarada 40 tochki
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 07:42

ha6irama misiq uspe6na nagrada 100 tochki


Последната промяна е направена от sashko119 на Вто 31 Юли 2012, 07:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 07:47

Sashko dai mi point za parvata misiq i dai mi o6te 1 MISIQ
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
????
Гост




Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 07:48

zna4i edan sutren kato satnax ot legloto otidox pri hokageto da si vzema misiqta i negowata misiq mi be6e mnogo trudna 4ak mi padnaxa zubite i fizionomata mi stana kato toaletna 4iniq i taka trugnax kum misiqta
otidox v akademiqta da si vzema momi4etata no trqbwa 6e da svur6at 4asowete i az 4akax 4akax 4akax i sled 30 min 6e izlqzot nop na men mi xrumna ne6to na tikwata i zex edin bager za da gi zema i 25 momi4eta skrix go s moite tehniki i te kato izlqzoxa vzex bagera i gi zex vsi4kite i turhnax kum plo6tada
vsi4kite bqxa tam i az sus bagera ko da se prawi otidox po4tax ednata ama tq mnogo grozna no ko da se pravi naprawimi edna 4ikiq i q naibax i towa i be6e towa be6e 1 posle 2 naibaxq puxnax i edin sreden prus it owai be6e posle 3 vkarax i marku4a si v gurlotoi i v ustata i tq zapbremenq posle 4 q naibax i towa i be6e na neq posle 5 si4kite me gledaxa i mi se navijdaxa i az ko da prawa 6 q naibax i si utide no edin selqnin i toi isak6e i aza mu kaxaz baksana brtale :D naprawix 19 kloninga i te po4naxa s mene i grada se digna na ruce ot pisaci nai nakraq mi ostana xa 2 i na men mi satna penisa 2 metra puxnax i go na edna i tq umrq ko da se prawi :D ostana poslednata i tq q be6e malko strqx no doide apuk na mene mi satna po maluk i tq se uspokoio i az q naibax xubavo 6oto tei iskax i taka mi sur6i misiqta vsi4kite mi plqskaxa posle iz4eznax ot grada da ne me swara6 maikite im i bab6tite im 4e lo6o ako me idqt :D:D:d
Върнете се в началото Go down
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:07

napravi samo 2 lo6 si vuv legloto samo 2 male malee nagrada 20 tohcki
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:08

SASHKO ISKAM O6TE 1 MISIQ I MI DAI ZA 1VATA POINT
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
????
Гост




Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:11

iskam misiq
Върнете се в началото Go down
RuMpI
Chunin
RuMpI


Брой мнения : 84
Points : 850
Join date : 29.07.2012
Age : 24
Местожителство : HASKOVO

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:15

SASHKO ISKAM MISIQ
Върнете се в началото Go down
http://bestcarstunings.weebly.com
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:20

pein otidi do rodniq ti krai i iznasili konan i se vurni pri akatski
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:20

minato otidi i nasili 9 te opa6ki sled toma mu se iztoch na cqloto tqlo
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
hashirama
Chunin
hashirama


Брой мнения : 19
Points : 331
Join date : 29.07.2012
Age : 26
Местожителство : KONOHA

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: hashirama   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:33

искам мисия
Върнете се в началото Go down
sashko119
Admin
sashko119


Брой мнения : 68
Points : 10000000
Join date : 28.07.2012

Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: re misiq    Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:35

ha6irama misiqta ti e da otide6 do edno barche da se sre6ne6sus jiraya i da otidete na izvorite i da pravite sex sus edni ot plaja
Върнете се в началото Go down
https://narutoprorpg.bulgarianforum.net
????
Гост




Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 3 EmptyВто 31 Юли 2012, 08:38

zna4i sed kato satnax ot legloto otidopx pri xokageto da si zema misiqta pak mi be6e mnoggo trudna vzex q i trugnax na edno bar4e da si kupa edin prezurvutic edna cigara za seki slu4ai i trugnax kato vurvqx po putq sre6tnax edin ninja i toi mi kaza ako ne se bie sre6tu mene toi 6i ma ubie i az samo mu iskarax marku4a si i toi saddna vurvqx urvqx i ppo putq sre6tna edno mommi4ence i iskax da q naiba ot kradnaxot maika si i trugnax kum gorata no to bili prasence i az q vurnax i ise izvenix posle po4ti stignax
do 9-opa6atata lisicca i pak me sre6tna edin ninja koito i toi iska6e da me predizwika na duel i ako ne mu priema 6te6e da me ubie apuk az mu otkazax i tooi me napadna az se otdrupnax i gu udarix s cigarqta go izgorix stignax do 9 veto upa6atata u mi kazax da se navede malko po nadolu i toi mi se naguzi i az go iznasilix posle si dade tqloto i mu se izxvurlix nq cqloto tqlo i posle si trugnax na burzo 6otot go upoix i si otidox
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисии за Коноха. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисии за Коноха.   Мисии за Коноха. - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мисии за Коноха.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto _ Pro RPG :: Koноха-
Идете на: